Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri

Misyonumuzun temellerinden biridir "Anahtar Teslim" çözümler sunmak. Bu duruma istinaden firmamızdan alacağınız web hizmetlerine ilişkin destek (tamamlayıcı) hizmetlerimiz aşağıda yer almaktadır.

Detaylı bilgi alabilmek ve sorularınız için 0 (850) 885 11 03 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden ve web sitesi içerisinde yer alan iletişim formlarından uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Sanal Santral Hizmeti

Sanal santral hizmetinde kurulum ve teknik destek maliyeti yokFiziksel bir santral cihazı veya yazılımı satın almanız gerekmez, sanal santralinizi kontrol panelinizden kendiniz yönetebilirsini...

Web Sitesi ve E-posta Güvenliği

SSL Nedir?Secure Sockets Layer veya yeni teknoloji ile Transport Layer Security genel kullanılan ismiyle SSL teknolojisi iki bilgisayar arasında kurulan iletişimi şifrelemeye yarayan teknolojilerdi...

Barındırma (Hosting) Hizmetleri

Barındırma (Hosting) Hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için lütfen sayfamızı ziyaret edin. Sayfa içerisindeki bilgi yetersiz ise [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alan Adı (Domain) Hizmetleri

Alan Adı (Domain) Hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için lütfen sayfamızı ziyaret edin. Sayfa içerisindeki bilgi yetersiz ise [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakım ve Güncelleme Hizmetleri

Bakım ve Güncelleme Hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için lütfen sayfamızı ziyaret edin. Sayfa içerisindeki bilgi yetersiz ise [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.